Lutgo Global
RDLV Hobart Reünie, 9 – 12 November 2012
Beste Vrienden en Vriendinnen van de Deventer Landbouwschool,
Dit is het programma dat we gemaakt hebben:
Vrijdag 9 Nov. Aankomst in hotel Macquarie Inn, (www.leisureinnhotels.com), cnr. Macquarie en Harrington Sts, (zie kaart). Het hotel ligt heel centraal, ‘t is ongeveer 5 minuten lopen naar Salamanca Place, 10 minuten naar Constitution Dock (eindpunt van de jaarlijkse Sydney – Hobart Yacht Race), en 10 minuten naar Hobart’s GPO.
Voor hen die bij aankomst al een huurauto hebben: hou er rekening mee dat het hotel geen parkeergarage heeft, er zijn enkele parkeergarages in de onmiddellijke omgeving van het hotel. We geven daarover later meer informatie.

Registratie is vanaf 4 p.m. in Macs Bar, in ‘t hotel. Een cocktail menu wordt daar aangeboden tussen 6 en 9 p.m.
Zaterdag 10 Nov. Om 10 a.m. vertrekken we per bus naar Bushy Park Estates, (www.hops.com.au/production/bushypark_estates.html), in de Derwent Valley, ongeveer 60 km NW van Hobart, het centrum van de hop industrie in zuidelijk Tasmania waar hops verbouwd zijn sinds de 1830-er jaren. Peter Versluys (die in de hop industrie werkte in Australia, Zd Afrika, en N.W. China tussen 1962 en 2003), vertelt van het gebruik van hops in ’t brouwproces, hop-verbouw, -oogst, en -verwerking. We bezoeken de Text Kiln gebouwd in 1867 en de, tweede grootste in de wereld, hop pluk- en droog-installatie, gebouwd in 1991
Lunch en een biertje of softdrink worden gebruikt in de picnic ground op de farm. Een goeie setting voor de groepsfoto’s.
Om ongeveer 2 p.m. rijden we terug naar de Macquarie Inn. De reünisten-vergadering vindt daar plaats om 4.30 p.m. ‘s Avonds dineren we ook in het hotel, in Macs Bar vanaf 7.30 p.m.
(Kleding voor alle functies tijdens deze reünie is “eigen keuze”.)
Zondag 11 Nov. Vertrek om 10 a.m. naar MONA (Museum of Old and New Art) bij Berriedale, zie www.mona.net.au, ongeveer 15 minuten met de bus. MONA is het nieuwste en op ’t moment bekendste Museum in Australia, het werd geopend in January 2011. ’t Is gezegd dat sommige van de exhibits confronterend zijn, en de meerderheid van bezoekers is het er over eens dat je moeilijk Hobart kan bezoeken zonder MONA gezien te hebben.
Na een kop koffie in een van het museum’s restauraties gaan we om 1 p.m. terug naar het Franklin Wharf Cruise Centre waar we aan boord gaan van een van de schepen van “Navigators” voor een 2 – 2.5 uur boottocht door een gedeelte van de Derwent. Lunch met een glas wijn wordt aan boord geserveerd.
De bus brengt ons om 4 – 4.30 p.m. terug naar het hotel, en we vertrekken daar om 7.15 p.m. naar het restaurant Dede (Indonesische / Thai cuisine) voor de Nasi Bikkerij.
Maandag 12 Nov. Een afscheids-ontbijt wordt aangeboden in Macs Bar vanaf 8 a.m.
De hotelkosten die we onderhandeld hebben zijn A$117 per double- of twin-kamer per nacht.
De registratie kosten voor dit drie-daagse programma, een “lang weekend” van vrijdagavond tot maandagmorgen, zijn A$257 p.p. Hierbij inbegrepen zijn alle maaltijden (behalve ontbijt op zaterdag- en zondagmorgen), buskosten, entreekosten en de boot-tocht.
Eventele koffie in MONA en alle barkosten zijn ook voor eigen rekening. Voor degenen die van plan zijn vóór of na de reunie wat van Tasmania te zien: een website dat we bijzonder aanbevelen is www.discovertasmania.com
De Feestcommissie,
Peter Versluys
JLIB_HTML_CLOAKING
Jaap Vermaas
JLIB_HTML_CLOAKING
Zijn er Reunisten die zich nog niet ingeschreven hebben voor de Hobart Kumpulan maar daar toch graag bij willen zijn? Schrijf dan NU aan de Feestcommissie!
Nieuws
-
12 mei Deventer Kumpulan
Waarde reünisten der RDLV NJI-SRI, Op 12 mei aanstaande vindt wederom de Deventer Kumpulan plaats in de Hereenig…
-
Hobart Kumpulan 9-12 November 2012
RDLV Hobart Reünie, 9 – 12 November 2012 Beste Vrienden en Vriendinnen van de Deventer Landbouwschool, D…
-
Uitnodiging Golfdag 2012
Uw Commissie verwacht gezien de Golfdagen van de laatste jaren, weer veel belangstelling voor dit komende evenement ook…
-
ZIMZAMZAMAKUT Kumpulan 2012
Beste mensen, De ZimZamZaKUT – kumpulan zit er weer aan te komen. Donderdag 5 april is het weer zover voor de “e…


